Liny fałowe

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Dostępność

  Informacja

  Liny fałowe Jest 8 produktów.

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Szybki podgląd
   7,00 zł brutto W magazynie 5,69 zł netto

   Indeks : STL LEVANTE 10MM
   Mocna lina fałowa i szotowa o średnicy 10 mm, charakteryzująca się dużą trwałością w porównaniu z linami wykonanymi z polipropylenu. Doskonale sprawuje się również jako obciągacz bomu. Dobrze trzyma w stoperach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny LEVANTE producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w...

   7,00 zł brutto 5,69 zł netto
   W magazynie
  • Szybki podgląd
   8,00 zł brutto W magazynie 6,50 zł netto

   Indeks : STL LEVANTE 12MM
   Mocna lina fałowa i szotowa o średnicy 12 mm, charakteryzująca się dużą trwałością w porównaniu z linami wykonanymi z polipropylenu. Doskonale sprawuje się również jako obciągacz bomu. Dobrze trzyma w stoperach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny LEVANTE producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w...

   8,00 zł brutto 6,50 zł netto
   W magazynie
  • Szybki podgląd
   3,00 zł brutto W magazynie 2,44 zł netto

   Indeks : STL LEVANTE 6MM
   Mocna lina fałowa i szotowa o średnicy 6 mm, charakteryzująca się dużą trwałością w porównaniu z linami wykonanymi z polipropylenu. Doskonale sprawuje się również jako obciągacz bomu. Dobrze trzyma w stoperach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny LEVANTE producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w...

   3,00 zł brutto 2,44 zł netto
   W magazynie
  • Szybki podgląd
   3,00 zł brutto W magazynie 2,44 zł netto

   Indeks : STL BREVA 6MM
   Lina uniwersalna o średnicy 6 mm, miękka, dobrze sprawuje się w knagach i kabestanach, doskonale pracująca na rolkach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny BREVA producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

   3,00 zł brutto 2,44 zł netto
   W magazynie
  • Szybki podgląd
   4,50 zł brutto W magazynie 3,66 zł netto

   Indeks : STL BREVA 8MM
   Lina uniwersalna o średnicy 8 mm, miękka, dobrze sprawuje się w knagach i kabestanach, doskonale pracująca na rolkach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny BREVA producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

   4,50 zł brutto 3,66 zł netto
   W magazynie
  • Szybki podgląd
   6,00 zł brutto W magazynie 4,88 zł netto

   Indeks : STL BREVA 10MM
   Lina uniwersalna o średnicy 10 mm, miękka, dobrze sprawuje się w knagach i kabestanach, doskonale pracująca na rolkach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny BREVA producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

   6,00 zł brutto 4,88 zł netto
   W magazynie
  • Szybki podgląd
   8,00 zł brutto W magazynie 6,50 zł netto

   Indeks : STL BREVA 12MM
   Lina uniwersalna o średnicy 12 mm, miękka, dobrze sprawuje się w knagach i kabestanach, doskonale pracująca na rolkach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny BREVA producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

   8,00 zł brutto 6,50 zł netto
   W magazynie
  • Szybki podgląd
   9,00 zł brutto W magazynie 7,32 zł netto

   Indeks : STL BREVA 14MM
   Lina uniwersalna o średnicy 14 mm, miękka, dobrze sprawuje się w knagach i kabestanach, doskonale pracująca na rolkach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny BREVA producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

   9,00 zł brutto 7,32 zł netto
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

  Śledź nas na Facebooku