Liny fałowe

Liny fałowe

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: STL LEVANTE 10MM

LINA POLYESTER LEVANTE FAŁOWA/SZOTOWA 10MM

Recenzje: 0

Mocna lina fałowa i szotowa o średnicy 10 mm, charakteryzująca się dużą trwałością w porównaniu z linami wykonanymi z polipropylenu. Doskonale sprawuje się również jako obciągacz bomu. Dobrze trzyma w stoperach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny LEVANTE producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w...

Cena 7,00 zł Brutto
5.69 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL LEVANTE 12MM

LINA POLYESTER LEVANTE FAŁOWA/SZOTOWA 12MM

Recenzje: 0

Mocna lina fałowa i szotowa o średnicy 12 mm, charakteryzująca się dużą trwałością w porównaniu z linami wykonanymi z polipropylenu. Doskonale sprawuje się również jako obciągacz bomu. Dobrze trzyma w stoperach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny LEVANTE producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w...

Cena 8,00 zł Brutto
6.5 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL LEVANTE 6MM

LINA POLYESTER LEVANTE FAŁOWA/SZOTOWA 6MM

Recenzje: 0

Mocna lina fałowa i szotowa o średnicy 6 mm, charakteryzująca się dużą trwałością w porównaniu z linami wykonanymi z polipropylenu. Doskonale sprawuje się również jako obciągacz bomu. Dobrze trzyma w stoperach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny LEVANTE producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w...

Cena 3,00 zł Brutto
2.44 zł Netto
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: STL BREVA 6MM

LINA POLYESTER BREVA FAŁOWA 6MM

Recenzje: 0

Lina uniwersalna o średnicy 6 mm, miękka, dobrze sprawuje się w knagach i kabestanach, doskonale pracująca na rolkach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny BREVA producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 3,00 zł Brutto
2.44 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL BREVA 8MM

LINA POLYESTER BREVA FAŁOWA 8MM

Recenzje: 0

Lina uniwersalna o średnicy 8 mm, miękka, dobrze sprawuje się w knagach i kabestanach, doskonale pracująca na rolkach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny BREVA producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 4,50 zł Brutto
3.66 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL BREVA 10MM

LINA POLYESTER BREVA FAŁOWA 10MM

Recenzje: 0

Lina uniwersalna o średnicy 10 mm, miękka, dobrze sprawuje się w knagach i kabestanach, doskonale pracująca na rolkach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny BREVA producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 6,00 zł Brutto
4.88 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL BREVA 12MM

LINA POLYESTER BREVA FAŁOWA 12MM

Recenzje: 0

Lina uniwersalna o średnicy 12 mm, miękka, dobrze sprawuje się w knagach i kabestanach, doskonale pracująca na rolkach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny BREVA producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 8,00 zł Brutto
6.5 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL BREVA 14MM

LINA POLYESTER BREVA FAŁOWA 14MM

Recenzje: 0

Lina uniwersalna o średnicy 14 mm, miękka, dobrze sprawuje się w knagach i kabestanach, doskonale pracująca na rolkach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny BREVA producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 9,00 zł Brutto
7.32 zł Netto
Więcej
W magazynie

imoje - płacę online

Płatności online dostarczane przez Bank ING Bank Śląski.

- Kup teraz, zapłać za 21 dni. Unikalny system płatności z odroczonym terminem. Więcej na www.imoje.pl

Metody płatności: Twisto, BLIK, szybkie przelewy i płatności kartą – wszystkie popularne metody w jednym miejscu.