Liny szotowe

Liny szotowe

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Indeks: STL CARIBIC 12MM

LINA POLYESTER CARIBIC SZOTOWA 12MM

Recenzje: 0

Lina 12 mm CARIBIC z poliestru staplowego, nadaje się na talie grota jak i jako lina szotowa. UWAGA Przedstawione zdjęcie jest poglądowe. Liny CARIBIC producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 8,00 zł Brutto
6.5 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL CARIBIC 10MM

LINA POLYESTER CARIBIC SZOTOWA 10MM

Recenzje: 0

Lina 10 mm CARIBIC z poliestru staplowego, nadaje się na talie grota jak i jako lina szotowa. UWAGA Przedstawione zdjęcie jest poglądowe. Liny CARIBIC producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 6,00 zł Brutto
4.88 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL CARIBIC 14MM

LINA POLYESTER CARIBIC SZOTOWA 14MM

Recenzje: 0

Lina 14 mm CARIBIC z poliestru staplowego, nadaje się na talie grota jak i jako lina szotowa. UWAGA Przedstawione zdjęcie jest poglądowe. Liny CARIBIC producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 9,00 zł Brutto
7.32 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL CARIBIC 6MM

LINA POLYESTER CARIBIC SZOTOWA 6MM

Recenzje: 0

Lina 6 mm CARIBIC z poliestru staplowego, nadaje się na talie grota jak i jako lina szotowa. UWAGA Przedstawione zdjęcie jest poglądowe. Liny CARIBIC producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 3,00 zł Brutto
2.44 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL CARIBIC 8MM

LINA POLYESTER CARIBIC SZOTOWA 8MM

Recenzje: 0

Lina 8 mm CARIBIC z poliestru staplowego, nadaje się na talie grota jak i jako lina szotowa. UWAGA Przedstawione zdjęcie jest poglądowe. Liny CARIBIC producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 4,50 zł Brutto
3.66 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL TIVANO 12MM

LINA POLYESTER TIVANO SZOTOWA 12MM

Recenzje: 0

Uniwersalna lina miękka z poliestru staplowego o średnicy 12 mm. Bardzo dobrze pracuje na kabestanach i w knagach. Dobrze spisuję się jako lina szotowa. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny TIVANO producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 8,00 zł Brutto
6.5 zł Netto
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: STL TIVANO 14MM

LINA POLYESTER TIVANO SZOTOWA 14MM

Recenzje: 0

Uniwersalna lina miękka z poliestru staplowego o średnicy 14 mm. Bardzo dobrze pracuje na kabestanach i w knagach. Dobrze spisuję się jako lina szotowa. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny TIVANO producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 10,00 zł Brutto
8.13 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL TIVANO 16MM

LINA POLYESTER TIVANO SZOTOWA 16MM

Recenzje: 0

Uniwersalna lina miękka z poliestru staplowego o średnicy 16 mm. Bardzo dobrze pracuje na kabestanach i w knagach. Dobrze spisuję się jako lina szotowa. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny TIVANO producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 12,00 zł Brutto
9.76 zł Netto
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Indeks: STL TIVANO 10MM

LINA POLYESTER TIVANO SZOTOWA 10MM

Recenzje: 0

Uniwersalna lina miękka z poliestru staplowego o średnicy 10 mm. Bardzo dobrze pracuje na kabestanach i w knagach. Dobrze spisuję się jako lina szotowa. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny TIVANO producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 6,50 zł Brutto
5.28 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL TIVANO 6MM

LINA POLYESTER TIVANO SZOTOWA 6MM

Recenzje: 0

Uniwersalna lina miękka z poliestru staplowego o średnicy 6 mm. Bardzo dobrze pracuje na kabestanach i w knagach. Dobrze spisuję się jako lina szotowa. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny TIVANO producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 3,00 zł Brutto
2.44 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL TIVANO 8MM

LINA POLYESTER TIVANO SZOTOWA 8MM

Recenzje: 0

Uniwersalna lina miękka z poliestru staplowego o średnicy 8 mm. Bardzo dobrze pracuje na kabestanach i w knagach. Dobrze spisuję się jako lina szotowa. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny TIVANO producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w losowych kolorach bez możliwości zwrotu.

Cena 4,50 zł Brutto
3.66 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL LEVANTE 10MM

LINA POLYESTER LEVANTE FAŁOWA/SZOTOWA 10MM

Recenzje: 0

Mocna lina fałowa i szotowa o średnicy 10 mm, charakteryzująca się dużą trwałością w porównaniu z linami wykonanymi z polipropylenu. Doskonale sprawuje się również jako obciągacz bomu. Dobrze trzyma w stoperach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny LEVANTE producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w...

Cena 7,00 zł Brutto
5.69 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL LEVANTE 12MM

LINA POLYESTER LEVANTE FAŁOWA/SZOTOWA 12MM

Recenzje: 0

Mocna lina fałowa i szotowa o średnicy 12 mm, charakteryzująca się dużą trwałością w porównaniu z linami wykonanymi z polipropylenu. Doskonale sprawuje się również jako obciągacz bomu. Dobrze trzyma w stoperach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny LEVANTE producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w...

Cena 8,00 zł Brutto
6.5 zł Netto
Więcej
W magazynie

Indeks: STL LEVANTE 6MM

LINA POLYESTER LEVANTE FAŁOWA/SZOTOWA 6MM

Recenzje: 0

Mocna lina fałowa i szotowa o średnicy 6 mm, charakteryzująca się dużą trwałością w porównaniu z linami wykonanymi z polipropylenu. Doskonale sprawuje się również jako obciągacz bomu. Dobrze trzyma w stoperach. UWAGA Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Liny LEVANTE producent dostarcza w różnych kolorach splotów. Przy sprzedaży wysyłkowej liny wysyłamy w...

Cena 3,00 zł Brutto
2.44 zł Netto
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

imoje - płacę online

Płatności online dostarczane przez Bank ING Bank Śląski.

- Kup teraz, zapłać za 21 dni. Unikalny system płatności z odroczonym terminem. Więcej na www.imoje.pl

Metody płatności: Twisto, BLIK, szybkie przelewy i płatności kartą – wszystkie popularne metody w jednym miejscu.