Kategorie

Informacja

Polityka prywatności

 

Nasza firma szanuje Państwa prywatność i zobowiązuje się by ją chronić, przestrzegając niniejszej polityki prywatności.
Mamy świadomość, że przywiązują Państwo dużą wagę do sposobu wykorzystywania i udostępniania Państwa informacji oraz danych osobowych.

Niniejsza polityka prywatności określa rodzaje informacji oraz danych, które możemy od Państwa zbierać, a także mogą nam Państwo przekazywać podczas każdych odwiedzin naszej strony.

Niniejsza polityka prywatności dotyczy informacji i danych, które zbieramy:
- na naszej stronie internetowej oraz w sklepie internetowym
- w formie korespondencji e-mailowej


Państwa informacje i dane zbierane przez naszą firmę i sposób ich zbierania

Zbieramy kilka rodzajów informacji i danych od użytkowników naszego sklepu internetowego:
- Dane podawane dobrowolnie przez Państwa, czyli umożliwiające ustalenie Państwa tożsamości. Są to: imię, nazwisko, adres pocztowy, dane do faktury, adres e-mailowy, numer telefonu lub dane zbierane automatycznie przez sklep, które zgodnie z obowiązującymi przepisami stanowią dane osobowe lub dane umożliwiające ustalenie tożsamości, a także wszelkie inne informacje i dane pozwalające na kontakt z Państwem online lub offline („Dane Osobowe”);
- Informacje dotyczące Państwa łącza internetowego, sprzętu i oprogramowania (system operacyjny, przeglądarka), które wykorzystują Państwo do łączenia się z naszym sklepem internetowym.


Zbieramy także informacje i dane:
- bezpośrednio od Państwa za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonicznie lub
- automatycznie, kiedy przeglądają Państwo naszą stronę internetową. Informacje i dane zbierane automatycznie mogą obejmować szczegóły dotyczące użytkowania, adresy IP oraz informacje i dane zbierane przez pliki cookie i inne technologie śledzenia.


 

Informacje zbierane przez nas za pomocą technologii do automatycznego zbierania danych

Kiedy przeglądają Państwo naszą Stronę i wchodzą z nią w interakcję, możemy stosować technologie do automatycznego zbierania danych w celu uzyskania określonych informacji dotyczących Państwa sprzętu oraz Państwa czynności i zwyczajów związanych z przeglądaniem naszych stron, m.in.:
- szczegółów Państwa odwiedzin na naszej Stronie, w tym danych dotyczących transmisji danych, logów i innych danych komunikacyjnych oraz zasobów, do których uzyskują Państwo dostęp oraz z których korzystają Państwo na stronie naszego sklepu
- informacji dotyczących Państwa komputera i łącza internetowego, w tym Państwa adresu IP, systemu operacyjnego i typu przeglądarki.

Informacje zbierane przez nas automatycznie to dane statystyczne, które mogą zawierać Dane Osobowe.


 

Dane dzieci

Nasz sklep internetowy nie jest przeznaczony dla osób poniżej trzynastego (13.) roku życia i prosimy osoby młodsze, aby nie podawały swoich Danych Osobowych w formularzach rejestracyjnych naszego sklepu internetowego. Nie zbieramy świadomie informacji i danych od dzieci poniżej trzynastego (13.) roku życia bez zgody rodziców.


 

Ujawnianie Państwa informacji i danych

Państwa informacje i dane wykorzystywane są jedynie do celów związanych z realizacją zamówienia. Przekazujemy je firmie wybranej spedycyjnej / transportowej w zakresie niezbędnym do realizacji usługi przewozu zamówienia pod wskazany adres.

Do tych danych należą :
- imię i nazwisko osoby kontaktowej oraz jeśli jest podana to także nazwa firmy
- adres
- telefon kontaktowy
- adres e-mail w celu wysyłki powiadomień elektronicznych (np powiadomienia z numerem listu przewozowego, informacje o opóźnieniach w dostawie itp).


Śledź nas na Facebooku